Reklam

Online Otobüs - Uçak Bileti Sorgula

6 Haziran 2013 Perşembe

Kanberoğlu Turizm Online Otobüs Bileti Al, Kanberoğlu Turizm Otobüs Bilet Fiyatı

Ülkemizin her yöresine güvenlii konforlu bir yolculuğu kendine misyon edinmiş olan Kanberoğlu Turizm ve Seyahat Ltd. Şti. Yaşar Temel KANBER tarafından 1969 yılında kurulmuştur.
Kanberoğlu ilk seferlerini Trabzon’dan Samsun, Ankara, İstanbul’a gerçekleştirerek Kara Yolu Ulaşım sektöründen faaliyet göstermeye başlamıştır.Kurulduğu günden bu yana aile şirketi olma özelliğini koruyan, Öncelikle müşteri memnuniyetini benimseyen Kanberoğlu Otobüs İşletmesi Karadeniz bölgesinin en çok Özmal otobüsü olan tek firma özelliği ile Karadeniz’de lider olma vizyonunu sürdürüyor.
Kanberoğlu turizm’de görevli mevcut personellerin her zaman kanberoğlu’na ayna olduğunu benimsemektedir.
Kanberoğlu Turzim hedeflerini;
Bilgi çağının olanaklarından faydalanıp online otobüs bileti hizmeti alanında yenilikler uygulamak
Otobüs bileti alan yolcularına sunduğu hizmet ikramda kaliteden ödün vermemek
Çalışanlara olan davranışında; karşılıklı sevgi, saygı ve dürüstlük ilkesini her zaman yüksek tutmak.
Otobüs bileti alan yolcuların Kanberoğlu Turizm’ i tercih etmelerini beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedeftir.

Kent Turizm Online Otobüs Bileti Al, Kent Turizm Otobüs Bilet Fiyatı

Kent Turizm’ in misyonu; Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek uluslararası normalara uygun, yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır
Yolcu taşımacılığında sektöründe müşterilerin beklentilerini en kısa sürede karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve bunu güvenle yaşatmak olan Kent Turizm Otobüs bileti satış ağını online sisteme kaydederek Teknolojiyi yakından takip etmiştir.
Kent Turizm hedefleri içine;
Müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duymak.
Çalışmalarının tatminini ve moral değerlerini arttırmak.
İnsalığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmek.

İsmail Ayaz Turizm Online Otobüs Bileti Al, İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bilet Fiyatı

1960 yıllara gelirken Yarım burun veya yumurta burun diye anılan Mercedes’ ler den 2 adet alıp otobüs yaparak Bursa’dan Eskişehir’e gelerek yerleştiler. Eskişehir merkez yapılarak 1960 yılında Eskişehir’deki Bursa oteli Merkez yazıhane yapılarak saat 9:00-11:00 iki servis Bursa’ya saat 10:00 da bir serviste İstanbul’a yapılarak çalışmaya başlamıştır.
1962 yılında Turizm Başkanlığından ‘’AYAZ TURİZM SEYAHAT’’ Acentelik belgesi alınarak yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemeye başlamıştır. Hac seferleri yapılmıştır. 1963 yılında Bursa Osman Ege’den 1 adette İzmir’den arkadan motorlu otobüs alınarak seferlerini artırmıştır. 1963 yılında Eskişehir Yunusemre cad. başına inşa edilen Şehirlerarası otobüs Terminali açılmış ve otobüs bileti satış sistemini buraya da koymuştur.
Orada 5 nolu yazıhane kiralanarak firmanın merkezi ve otobüs bileti satış sistemi buraya taşınmış ve burası alınmıştır. Burada Eskişehir- İstanbul ağırlıklı olarak çalışılmış Bursa seferleri kaldırılmıştır. Sabah 7:00-9:00-11:00-15:00 daha sonra 23:00 olmak üzere günde 5 servis yapılmaya başlamıştır.1966 yılında 367 kişilik 2 adet Magurus alınmıştır. 1968 yılında OTOMARSAN’ ın imal ettiği (Mercedesl’ler den) 2 adet alınmış ilave servisler yapılmıştır (sabah 8:00-14:00). 1970’li yıllarda Magirus ve Mercedes otobüslerle seferlerine devam edilmiştir.
1980’li yıllardan O302 Mercedes’ler lle çalışırken o yıllarda Eskişehir Merkezli faaliyet gösteren Zümrüt Turizm’i de (satın alarak) İstanbul seferlerini 2.katına çıkarmıştır. Bundan sonra Eskişehir’den-Ankara, Eskişehir-Antalya Alanya ve Eskişehir Marmaris seferlerine başlanmıştır. Bu yıllarda O302 S-V6 ve V8 otobüslerle çalışılmıştır. 1990 yılların başında bitmeyen rekabet ve kısır çekişmelerden dolayı Ankara seferlerini kaldırıp diğer hatlara devam edilmiştir.

Efe Tur Online Otobüs Bileti Al, Efe Tur Otobüs Bilet Fiyatı

Merhum Mehmet Sadık EFE tarafından 1991 yılında kurulmuş olan EFE TUR, 2003 yılında Mikdat Dabak ve Halit Bıçak ortaklığıyla devralınmıştır. İzmit halkıyla bütünleşmiş olan EFE TUR, yeni yönetimiyle kısa sürede yapılanmasını tamamlayarak Türkiye’nin En Genç Filosu’nu kurmuştur.
İnternet, araç takip cihazı, kablosuz kulaklık gibi teknolojik imkanları otobüs bileti alan yolcularına hizmet vermektedir.
Bin’i aşan çalışanı, 130 otobüs bileti satış noktasıyla, 120 araç filosu ve şehir içi servis hizmetleriyle günlük 10.000 yolcu taşımaktadır. Hizmette sınır tanımayan EFE TUR’ un temel ilkesi ile yolcularımıza “ Huzurlu ve Güvenli Yolculuk “ imkanı sağlamaktır.
Bu kapsamda, tüm yer ve araç operasyon birim personeline periyodik aralıklarla eğitimler verilerek, personel kalitesi arttırılmaktadır.

Anadolu Turizm Online Otobüs Bileti Al, Anadolu Turizm Otobüs Bilet Fiyatı

Anadolu ulaşım: yurtiçi yolcu taşımacılığında geniş ve seçkin bir hizmet ağı bulunan Anadolu Ulaşım, 4 Haziran 2003 tarihinde, merhum Sayın Orhan Erdoğmuş tarafından kurulmuştur.
Kuruluşundan hemen sonra, alanında uzman kişilerle yapılanarak İzmir-İstanbul-Ankara seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Çok kısa bir süre sonunda yolcularının çok basit otobüs bileti alması, güler yüzlü personeli, ilgisi ve güveni ile karşılaştıran Anadolu ulaşım, hizmette ilk yılının sonunda Çivril-İzmir, Çivril-İstanbul, Eskişehir-Afyon seferleri ile İzmir-Ankara, Uşak-İstanbul molasız seferleri başlatılmıştır.
Geçen süre içinde hizmet verdiği bölgelerdeki taşımacılık kalitesinin standartlarını yükselten Anadolu ulaşım şu anda ege bölgesinin tamamı, Marmara bölgesinin güneyi, batı Akdeniz ve batı İçanadolu’yu içine alan geniş bir alanda yaygın ve kaliteli hizmetini online otobüs bileti satışı ve geniş acente ağı ile vermektedir.
%90’ı özmal otobüslerden oluşan Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Anadolu ulaşım, yapılan araştırmalar sonucunda, Ankara-İzmir hattının en çok tercih edilen firması olmuştur.

Varan Turizm Online Otobüs Bileti Al, Varan Turizm Otobüs Bilet Fiyatı

Varan Şirkeler Grubu’nun lokomotif şirketi olan Varan Turizm, 1946’dan bugüne karayolu taşımacılığında faaliyet göstermektedir.
Varan Turizm, kurulduğu tarih 1946’dan bugüne, uluslararası standartlarda sunduğu hizmet, otobüs bileti satış ağı ve başlattığı her yeni uygulama ile pek çok ilke imza atarak, modern koşullarda güvenli ve konforlu yolculuğun temellerini atmıştır. Türkiye çapında 230 otobüs bileti satış noktası, 1000’i aşkın personel, kişiye özel TV, internet bağlantısı, uydu ve cep telefonu kullanımı serbest 350 araçlık ileri teknolojiye sahip filosu ile şirket, yılda 1.5 milyon yolcu taşımaktadır. Varan Turizm’in, yurtiçinde Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 692 güzergaha Avusturya, Bulgaristan ve Almanya’ya düzenli seferleri bulunmaktadır.

Kamil Koç Turizm Otobüs Bileti

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan üç yıl sonra, bir Ford arabayla yolcu taşımacılığına başlayan öncü girişimci Kâmil Koç’un, ulaşımda ilklerin uygulayıcısı olma vizyonu üç kuşaktır sürüyor.
Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 özel firmasından biri. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 2010 yılında 273.033.383 TL’lik cirosuyla Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. karayolu yolcu taşıma sektöründen listeye giren tek firma olma özelliğini bu yıl da sürdürdü. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. listede Türkiye’de aktif devir hızı en yüksek 19’uncu firma olarak gösterilirken; aynı zamanda Net otobüs bileti Satışlar /Özkaynak oranı en yüksek 21’inci firma.
2011 yılında karayolu yolcu taşımacılı sektöründe 85. yılına giren Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. yaklaşık 400 otobüs bileti satış noktası ve kendi bünyesinde istihdam ettirdiği ortalama 3700 personelle otobüs bileti sunma hizmeti vermektedir. Günde ortalama 400 otobüs ile 650 sefer yapılmakta; 300 Bin km yol kat edilmekte ve günde ortalama 30.000 otobüs bileti alan yolcuya hizmet vermektedir. Yılda yaklaşık 240 bin sefer yapılmakta, 100 milyon km yol kat edilmekte ve 8 milyonun üzerinde 

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy, 1937 yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne, 70 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken olan bir kilometre taşı olmuştur.

Türkiye’de yaygın ulaşım ağına sahip işletme
Günümüze kadar yolcu taşımacılığı işini Ulusoy, sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalayarak, yenilenerek gerçekleştirmiştir. Ulusoy, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, yüksek standartlı ve donanımlı yaklaşık 320 otobüslük filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır.

Güvenlik ve kalite vazgeçilmez ilkelerimiz.
Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak otobüs bileti satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunmaktadır.

Vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalite olan Ulusoy’da hizmet planlaması müşteri beklentilerinin önünde yürümektedir. Bu nedenle Ulusoy Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığını tanımlayan, model oluşturan lider bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.